«

»

Mar 15

Turystyczny Dzień Kobiet

9 marca 2019 odbył się Rajd Pieszy Szlakiem Warowni Jurajskich. Ta turystyczna przygoda rozpoczęła się w słonecznym Ogrodzieńcu od złożenia życzeń małym i dużym kobietom, wręczenia drobnych upominków i odśpiewania przez panów gromkiego „Sto Lat”. Później wyruszyliśmy na 13 km trasę, która biegła przez Srażnicę Ryczów do Smolenia. W Ośrodku Edukacyjno – Naukowym odbyły się zajęcia profilaktyczne z cyklu „ Nałogom i złym nawykom – NIE! Zdrowemu stylowi Życia – TAK!” Tematem tych zajęć było „ Moje granice – wolność i szacunek dla innych”. Następnie udaliśmy się do ruin Zamku Pilcza w Smoleniu. Warunki pogodowe – wiatr i deszcz – nie zepsuł nam dobrych humorów i udaliśmy się na pyszny posiłek. Po wręczeniu pamiątkowych dyplomów i odznak turystycznych udaliśmy się do domów planując już kolejny rajd „Powitanie wiosny”, na który zapraszamy 23 marca.