«

»

Nov 06

Dofinansowanie zakupu szkolnych szafek

Drodzy Rodzice!

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 15 im. Jana Brzechwy w Jaworznie wraz z Dyrektorem Szkoły chciałaby w roku szkolnym 2019/2020 wyposażyć kolejne klasy w szafki. Związku z tym, zwracamy się do Państwa w imieniu własnym, uczniów oraz nauczycieli z ogromną prośbą o wsparcie w wymiarze finansowym. Chcemy, aby nasi uczniowie mieli możliwość bezpiecznego pozostawiania swoich rzeczy w szkole. Nowe szafki z pewnością zmniejszą ilość kradzieży. Ponadto, odciążą kręgosłupy Waszych pociech.

Koszt jednej szafki dla ucznia to 177,50 zł. Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe. Każda wpłata jest dla nas bardzo znacząca. Środki pieniężne na ten cel można przekazywać na specjalne konto bankowe numer

07 1050 1302 1000 0091 1154 8682

otwarte na Panią Sabinę Chodacką – Skarbnika Rady Rodziców, jak również pozostawiać w umieszczonej w holu szkoły specjalnej skrzynce.

Jeszcze raz bardzo prosimy o wsparcie i z góry dziękujemy.

Rada Rodziców i Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 15 im. Jana Brzechwy w Jaworznie.