«

»

Nov 12

Zaangażowani rodzice

7 listopada 2019r. uczniowie klasy 3b pod kierunkiem wychowawczyni Beaty Molendy przeprowadzili kolejną już ,,odwróconą” lekcję. Tym razem jej tematem były warstwy lasu. Uczniowie bardzo chętnie podjęli się kolejnego projektu. Podzieleni na grupy wspólnie opracowali tematy dotyczące roślin i zwierząt żyjących w poszczególnych warstwach lasu oraz znaczenia tego ekosystemu dla człowieka. Podczas zajęć wszyscy uczniowie klasy 3b brali w nich aktywny udział, równomiernie rozdzielając między sobą zadania.

W przygotowaniu lekcji bardzo duży wkład mieli rodzice, którzy wykazali się współpracą, ogromnym zaangażowaniem i pomysłowością w przygotowaniu pomocy dydaktycznych. Samodzielnie przeprowadzone przez uczniów zajęcia stanowiły dla nich ciekawe, pożyteczne doświadczenie i z pewnością na długo zostaną w ich pamięci.