Prezydium Rady Rodziców

Przewodnicząca: Pan Maciej Byrczek

Zastępca: Pan Michał Malec

Skarbnik: Pani Sabina Chodacka

Z przyjemnością informujemy, że zostały zakupione i zamontowane kolejne szafki, tym razem przeznaczone dla uczniów klas siódmych. Ich zakup był możliwy dzięki pozyskanym środkom z 1% podatku za rok 2017 oraz pomocy ze strony Rady Rodziców. Z całego serca dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc.

Składamy najserdeczniejsze podziękowania za wsparcie i pomoc w remoncie sali gimnastycznej.

W sali gimnastycznej naszej szkoły odnowiono parkiet, namalowano na nowo linie do gier zespołowych, pomalowano ściany, kraty w oknach, obudowy lamp i kaloryferów, a także zamontowano nowoczesne kosze do gry. Dzięki temu sala gimnastyczna stała się ładna, bezpieczna i nowoczesna.

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie finansowe naszej inicjatywy, jaką była wymiana drzwi wejściowych do budynku naszej szkoły

Nowe drzwi są przede wszystkim bezpieczne, estetyczne oraz ograniczają utratę ciepła w budynku co przekłada się na zmniejszenie kosztów ogrzewania oraz komfort dla uczniów i pracowników szkoły. Poprawił się również wizerunek budynku szkoły. Całkowity koszt wymiany drzwi to kwota: 14.514,00zł z czego 2.445,00zł kosztów pokryte zostało z budżetu szkoły a kolejne 7.000,00zł to kwota wpłat od rodziców uczniów naszej szkoły oraz firm. Nie ukrywamy również, iż zostało jeszcze do zapłaty 5.069,00zł dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe, każda wpłata jest dla nas bardzo znacząca. Środki pieniężne na ten cel można przekazywać na specjalne konto bankowe nr 07 1050 1302 1000 0091 1154 8682 otwarte na Panią Sabinę Chodacką – Skarbnika Rady Rodziców.  Jeszcze raz bardzo prosimy o wsparcie, za co z góry dziękujemy.

Rada Rodziców SP Nr 15

drzwi wejsciowe