Prezydium Rady Rodziców

Przewodnicząca: Pani Aneta Pieruta

Zastępca: Pan Maciej Byrczek

Skarbnik: Pani Sabina Chodacka

Składamy najserdeczniejsze podziękowania za wsparcie i pomoc w remoncie sali gimnastycznej.

W sali gimnastycznej naszej szkoły odnowiona parkiet, namalowano na nowo linie do gier zespołowych, pomalowano ściany, kraty w oknach, obudowy lamp i kaloryferów, a także zamontowano nowoczesne kosze do gry. Dzięki temu sala gimnastyczna stała się ładna, bezpieczna i nowoczesna.

POMÓŻ WYPOSAŻYĆ ŚWIETLICĘ  W SP15!

Szanowni Państwo,

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 15 im. Jana Brzechwy w Jaworznie wraz z Dyrektorem Szkoły chciałaby w roku szkolnym 2018/2019 wyposażyć świetlicę w naszej szkole. W związku z tym, zwracamy się do Państwa w imieniu własnym, uczniów oraz nauczycieli z ogromną prośbą o wsparcie naszej placówki w wymiarze finansowym lub rzeczowym. W czasie wakacji świetlica została odmalowana. Wiele jest jednak jeszcze do zrobienia. Chcemy, aby świetlica w naszej szkole była miejscem nowoczesnym, kolorowym, radosnym i przyjaznym dzieciom. Wszystko to jest możliwe tylko i wyłącznie przy Państwa wsparciu.  Dziękujemy również wszystkim osobom, które wsparły nas do tej pory i dzięki którym mogliśmy tak wiele zmienić w naszej szkole.Skromne środki budżetowe wystarczają na właściwe funkcjonowanie szkoły, ale nie wystarczają na realizację wyżej wymienionego celu. Dlatego też prosimy ludzi dobrej woli o pomoc. Sami również zrobimy wszystko by pozyskać jak najwięcej środków finansowych, dlatego już teraz wynajmujemy sale, bierzemy udział w kiermaszach i organizujemy festyny. Gdyby byli Państwo zainteresowani udzieleniem nam pomocy w dogodnej dla siebie formie (środki finansowe, zakup potrzebnych materiałów, wykonanie remontów czy po prostu wsparcie nas dobrą radą) bardzo prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły. Podajemy również numer konta Rady Rodziców 07 1050 1302 1000 0091 1154 8682 otwartego na Panią Sabinę Chodacką – Skarbnika Rady Rodziców, na które można przekazać każdą nawet drobną kwotę. Dla nas to zawsze „wielka sprawa”. Bardzo doceniamy każda okazaną nam pomoc.

Z góry dziękujemy za okazane zrozumienie.

Rada Rodziców i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 im. Jana Brzechwy

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie finansowe naszej inicjatywy, jaką była wymiana drzwi wejściowych do budynku naszej szkoły

Nowe drzwi są przede wszystkim bezpieczne, estetyczne oraz ograniczają utratę ciepła w budynku co przekłada się na zmniejszenie kosztów ogrzewania oraz komfort dla uczniów i pracowników szkoły. Poprawił się również wizerunek budynku szkoły. Całkowity koszt wymiany drzwi to kwota: 14.514,00zł z czego 2.445,00zł kosztów pokryte zostało z budżetu szkoły a kolejne 7.000,00zł to kwota wpłat od rodziców uczniów naszej szkoły oraz firm. Nie ukrywamy również, iż zostało jeszcze do zapłaty 5.069,00zł dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe, każda wpłata jest dla nas bardzo znacząca. Środki pieniężne na ten cel można przekazywać na specjalne konto bankowe nr 07 1050 1302 1000 0091 1154 8682 otwarte na Panią Sabinę Chodacką – Skarbnika Rady Rodziców.  Jeszcze raz bardzo prosimy o wsparcie, za co z góry dziękujemy.

Rada Rodziców SP Nr 15

drzwi wejsciowe